Peshore elektronike 300Kg – BORMANN

60.00 
S'ka sasi

Dimenzionet: 45×50 cm
Pesha matëse: 50 gr / 300 Kg

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: DS3000

Përshkrim

Dimenzionet: 45×50 cm
Pesha matëse: 50 gr / 300 Kg

Brendi

Bormann