Peshore kuzhine ISKRA GKS1560-SB

12.90 
S'ka sasi

• Ngarkesa maksimale: 10 kg
• Preciziteti: 1g
• 4 mm qelq i trashë i fortë

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042565383

Përshkrimi

• Ngarkesa maksimale: 10 kg
• Preciziteti: 1g
• 4 mm qelq i trashë i fortë
• Pllaka kontrolluese me prekje
• LCD drita
• Butoni për ndërrimin e njësive
• Gram
• Funta
• Unca
• Mililitër
• TARE funksion
• Fikje automatike
• Këmbë gome
• Indikator i mbingarkesës dhe i baterisë së zbrazët
• Furnizimi me rrymë: 2x 3V CR2032 (bashkangjitur)
• madhësia: ø 190 mm
• Dimensionet e kutisë (në mm):
200 (GJ) x 30 (GJ) x 200 (L)
• Neto pesha: 0,5 kg
• Bruto pesha: 0,6 Kg
Paketimi në ambalazhin e jashtëm
EAN kodi i ambalazhit të jashtëm: 3830042565390
• Dimensionet e kutisë (në mm):
420 (GJ) x 320 (GJ) x 220 (L)
• Sasia: 20 copë/karton
• Neto pesha: 10,8 kg
• Bruto pesha: 11,3 kg

Brendi

ISKRA