Pipë sperkates fine finish presion i ulte – Graco

78.00 
Ka sasi

Presioni (max) i punës: 4050 psi
Shkalla (max) e rrjedhës: 0.26 L/min
Gjerësia (max) e ventilatorti: 10cm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: FFLP108
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Presioni (max) i punës: 4050 psi
Shkalla (max) e rrjedhës: 0.26 L/min
Gjerësia (max) e ventilatorti: 10cm
Diametri i hapjes: 2-4 cm

Brendi

Graco