Pipë sperkates i rend HDA431 – Graco

75.00 
Ka sasi

Shkalla (max) e rrjedhës: 3.9 L/min
Gjerësia (max) e e ventilatorti: 20cm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: HDA431
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Shkalla (max) e rrjedhës: 3.9 L/min
Gjerësia (max) e e ventilatorti: 20cm

Brendi

Graco