Pipë sperkates LP521 presion i ulte – Graco

78.00 
Ka sasi

Presioni (max) i punës: 4050 psi
Shkalla (max) e rrjedhës: 1.7 L/min
Gjerësia (max) e e ventilatorti: 30cm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: LP521
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Presioni (max) i punës: 4050 psi
Shkalla (max) e rrjedhës: 1.7 L/min
Gjerësia (max) e e ventilatorti: 30cm

Brendi

Graco