Pistole kompresori – NEO TOOLS

6.50 
S'ka sasi

Presioni: 2 – 6 bar

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 12-542

Përshkrimi

Presioni: 2 – 6 bar
Rrjedha: 300 l/h

Brendi

Neo Tools