Pistole për silikon 240mm – NEO TOOLS

6.90 
Ka sasi

Gjatësia: 240mm
Per silikon: 300ml

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 61-001
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Gjatësia: 240mm
Per silikon: 300ml

Brendi

Neo Tools