Pistole profesionale për silikon – NEO TOOLS

15.99 
Ka sasi

Kapaciteti: 310 ml
Materiali: Alumin 1.1 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 61-005
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Kapaciteti: 310 ml
Materiali: Alumin 1.1 mm

Brendi

Neo Tools