Pistoletë kopshti lëvizëse – VERTO

6.50 
S'ka sasi

Lloji i spërkatësit: manual
Lloji i spërkatjes: i thjeshtë-rregullueshëm
Materiali: plastik

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G703

Përshkrimi

Lloji i spërkatësit: manual
Lloji i spërkatjes: i thjeshtë-rregullueshëm
Materiali: plastik

Brendi

Verto