Pistoletë për ujitje – VERTO

9.50 
Ka sasi

Funksione: 7
Diametri: 1/2″ – 3/4″

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G707

Përshkrimi

Funksione: 7
Materiali: Plastik
Diametri: 1/2″ – 3/4″

Brendi

Verto