Pistoletë ujitëse kopshti – VERTO

8.00 
Ka sasi

Lloji: spërkatëse
Numri i vrimave: 1
Diametri për lidhje: 1/2″ – 3/4″

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G708

Përshkrimi

Lloji: spërkatëse
Numri i vrimave: 1
Diametri për lidhje: 1/2″ – 3/4″

Brendi

Verto