Pjatë për roller 12x20cm ZIMA

0.70 
Ka sasi

Materiali: Plastik
Dimesionet: 12x20cm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 421639
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Vaska e lyerjes është prej plastike fleksibël dhe përdoret me rula nga 50 mm deri në 200 mm dhe me furça të madhësive të ndryshme
Materiali: Plastik
Dimesionet: 12x20cm

Brendi

ZIMA