Pllafonjerkë 20W BLANKA LED – STRÜHM

29.90 
Ka sasi

Fuqia: 20W
Niveli i mbrojtës: IP20
Temp. e dritës: 4000k

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: STR03150
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 20W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Niveli i mbrojtës: IP20
Temp. e dritës: 4000k
Dimensionet: 50x300x300 mm

Brendi

Strϋhm