Pllafonjerkë ALDEN LED C – STRÜHM

13.90 16.90 
Ka sasi

Fuqia: 6W+3W, 12W+4W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Niveli i mbrojtës: IP42
Temp. e dritës: 4000k

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 6W+3W, 12W+4W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Niveli i mbrojtës: IP42
Temp. e dritës: 4000k
Dimensionet:
Modeli 6W+3W: 38x145x145 mm
Modeli 12W+4W: 38x195x195 mm

Informacion shtesë

Fuqia

12W+4W, 6W+3W

Brendi

Strϋhm