Pllafonjerkë KLARA LED C – STRÜHM

28.90 41.90 
Ka sasi

Fuqia: 13W, 19W, 25W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Niveli i mbrojtës: IP44
Temp. e dritës: 4000k

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 13W, 19W, 25W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Niveli i mbrojtës: IP44
Temp. e dritës: 4000k
Dimensionet:
Modeli 13W: 55x260x260 mm
Modeli 19W: 55x330x330 mm
Modeli 25W: 55x380x380 mm

Informacion shtesë

Fuqia

13W, 19W, 25W

Brendi

Strϋhm