Pllafonjerkë SOLA LED C SLIM – STRÜHM

26.90 41.90 
Ka sasi

Fuqia: 14W, 18W, 24W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Niveli i mbrojtës: IP44
Temp. e dritës: 4000k

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 14W, 18W, 24W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Niveli i mbrojtës: IP44
Temp. e dritës: 4000k
Dimensionet:
Modeli 14W: 58x260x260 mm
Modeli 18W: 63x290x290 mm
Modeli 24W: 63x330x330 mm

Informacion shtesë

Fuqia

14W, 18W, 24W

Brendi

Strϋhm