Pllafonjerkë SOLA LED D SLIM – STRÜHM

32.50 44.90 
Ka sasi

Fuqia: 20W, 28W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Niveli i mbrojtës: IP44
Temp. e dritës: 4000k

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 20W, 28W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Niveli i mbrojtës: IP44
Temp. e dritës: 4000k
Dimensionet:
Modeli 20W: 68x280x280 mm
Modeli 28W: 71x330x330 mm

Informacion shtesë

Fuqia

20W, 28W

Brendi

Strϋhm