Pllafonjerkë SOLEO LED – STRÜHM

42.90 54.90 
Ka sasi

Fuqia: 16W, 24W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Niveli i mbrojtës: IP44
Temp. e dritës: 4000k

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 16W, 24W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Niveli i mbrojtës: IP44
Temp. e dritës: 4000k
Dimensionet:
Modeli 16W: 100x350x350 mm
Modeli 24W: 105x400x400 mm

Informacion shtesë

Fuqia

16W, 24W

Brendi

Strϋhm