Poç LED VELA E14 – STRÜHM

S'ka sasi

Fuqia: 4W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Temp. e dritës: 3000k, 4500k

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 4W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Temp. e dritës: 3000k, 4500k

Informacion shtesë

Fuqia

4W

Temp. e drtiës

3000k, 4500k

Brendi

Strϋhm