Poç LED Wondeks 9W – Sebro

0.99 
Ka sasi

Fuqia: 9W
Ndriqmi: 819 Lumen

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: SE-810
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 9W
Tensioni: 230-240V ~ 50/60Hz
Ndriqmi: 819 Lumen
Niveli mbrojtës: IP20

Brendi

Sebro