Pomp me Kompresor 12V – Bormann

39.00 
S'ka sasi

Tensioni: 12V
Presioni (max): 10.5 bar / 150 psi

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BWR5066

Përshkrimi

Tensioni: 12V
Zorra e ajrit: 5m
Presioni (max): 10.5 bar / 150 psi

Brendi

Bormann