Pomp ngjyre 6 l – TOPEX

35.00 
Ka sasi

Presioni (max): 3.5 bar
Kapaciteti: 6 l

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 75M220

Përshkrimi

Presioni (max): 3.5 bar
Diametri: 4,6,8 mm
Kapaciteti: 6 l

Brendi

Topex