Pomp për ngjyre 18V – Graphite Energy+

59.99 
Ka sasi

Tensioni: 18V
Fuqia: 243W
Kapaciteti: 900 ml
Diametri: 2.0 / 2.5 mm
(Pa bateri)

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58GE103

Përshkrimi

Tensioni: 18V
Fuqia: 243W
Kapaciteti: 900 ml
Diametri: 2.0 / 2.5
Rrjetha: 0.7
Pesha: 1.45kg

Brendi

Graphite