Pomp për yndyrë 400cc – NEO TOOLS

13.99 
Ka sasi

Kapaciteti: 400 cc
Gjatësia e gypit: 150 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 11-500
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Kapaciteti: 400 cc
Gjatësia e gypit: 150 mm

Brendi

Neo Tools