Pomp pistole për silikon 600ml – NEO TOOLS

19.99 
Ka sasi

Kapaciteti: 600 ml
Gjatësia: 389 mm
Gjatësia totale: 485 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 61-006
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Kapaciteti: 600 ml
Gjatësia: 389 mm
Gjatësia totale: 485 mm

Brendi

Neo Tools