Pomp shkume – TOPEX

14.50 
Ka sasi

Pomp shkume TOPEX përdoret në punimet e rinovimit dhe përfundimit. Doreza plastike ergonomike përshtatet mirë në dorë për komoditet më të mirë në punë.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 21B501
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Pomp shkume TOPEX përdoret në punimet e rinovimit dhe përfundimit. Doreza plastike ergonomike përshtatet mirë në dorë për komoditet më të mirë në punë. Rregullimi i rrjedhës së shkumës ju lejon të përshtatni mënyrën e punës së mjetit me nevojat e përdoruesit. Marka TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve DIY.

Brendi

Topex