Pomp yndyre 1000CC – NEO TOOLS

12.50 
Ka sasi

Kapaciteti: 1000CC
Gjatësia e gypit: 29cm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 11-511
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Kapaciteti: 1000CC
Gjatësia e gypit: 29cm

Brendi

Neo Tools