Pompë INOX 1200W – Nakayama

178.52 
S'ka sasi

Fuqia: 1200W
Max. Matës: 54m
Siguroni: 5500L / h

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: SP1254
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 1200W
Max. Matës: 54m
Siguroni: 5500L / h
Zhytja maksimale: 5m
Madhësia maksimale e grimcave: 1.5 mm

Brendi

Nakayama