Pompë kopshti 1.5 L

4.90 
Ka sasi

Pompë kopshti 1.5 L

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G502
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Spërkatësi me presion VERTO (ref. 15G502) me një kapacitet 1.5 litra. Presioni i punës 2 – 2.5 bar. Bllokimi i rrjedhës rrit rehatinë në punë. Spërkatësi mund të përdoret në intervalin e temperaturës nga 0 deri + 45 ° C.

Brendi

Verto