Pompë kopshti 1 L – VERTO

4.30 
Ka sasi

Kapaciteti: 1 L
Presioni punues: 2 bar
Presioni (max): 2.5 bar
Temperatura e punës: -0 / +45°C

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G501
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Kapaciteti: 1 L
Presioni punues: 2 bar
Presioni (max): 2.5 bar
Temperatura e punës: -0 / +45°C

Brendi

Verto