Pompë Kopshti 1200W

99.00 
S'ka sasi

Pompë kopshti VERTO me një kapacitet prej 1200W është një pompë kopshti e qëndrueshme. Ju lejon të pomponi ujin në një temperaturë maksimale prej 35 ° C.

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 52G460
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Pompë kopshti VERTO me një kapacitet prej 1200W është një pompë kopshti e qëndrueshme. Ju lejon të pomponi ujin në një temperaturë maksimale prej 35 ° C. Kapaciteti maksimal i pompës është 3800l / ha dhe heqja maksimale e ujit është 46m. Ka një strehim të fuqishëm dhe një kabllo lidhjeje 1.3m. Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë sigurohet nga certifikata CE. Markë VERTO ofron një gamë të veglave të fuqisë dhe aksesorëve për çdo entuziast të DIY. Lloji i furnizimit: energji elektrike Lartësia maksimale e ngritjes: 46 m Fuqia: 1200 W Thellesia e zhytjes: 8 m Produktiviteti maksimal: 3800 l / h Pesha: 7.7 kg

Brendi

Verto