Pompë kopshti 20 l – VERTO

32.90 
S'ka sasi

Kapaciteti i rezervuarit: 20l
Max. presioni: 3.5 bar
Max. presioni i punës: 3.5 bar

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G508
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Kapaciteti i rezervuarit: 20l
Max. presioni: 3.5 bar
Max. presioni i punës: 3.5 bar

Brendi

Verto