Pompë kopshti 7 l – VERTO

16.99 
Ka sasi

Kapaciteti: 7 L
Presioni punues: 2.5 bar
Presioni (max): 3 bar

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G506
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Kapaciteti: 7 L
Presioni punues: 2.5 bar
Presioni (max): 3 bar

Brendi

Verto