Pompë më benzinë 42.7 CC

80.00 
S'ka sasi

Fuqia: 1.0 Hp
Shkalla maksimale e rrjedhës: 250 l / min
Max: Ø 1 ” ½ x1 ” ½
Motori me dy goditje

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: SP4200
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 1.0 Hp
Shkalla maksimale e rrjedhës: 250 l / min
Max: Ø 1 ” ½ x1 ” ½
Motori me dy goditje

Brendi

Nakayama