Pompë ngjyre 1.4 mm – NEO TOOLS

32.00 
Ka sasi

Kapaciteti: 0.5L
Diametri: 1.4 mm
Rrjedhshëria: 350l/min

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 12-515

Përshkrimi

Kapaciteti: 0.5L
Diametri: 1.4 mm
Rrjedhshëria: 350l/min

Brendi

Neo Tools