Pompë ngjyre 1,4mm – NEO TOOLS

19.00 
S'ka sasi

Diametri: 1.4 mm
Kapaciteti: 0.5 l

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 12-525

Përshkrim

Presioni (max): 4 bar
Diametri: 1.4 mm
Kapaciteti: 0.5 l

Brendi

Neo Tools