Pompë për spërkatje 1.5 l

3.49 
S'ka sasi

Kapaciteti: 1.5 l

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: NS1500
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Kapaciteti: 1.5 l

Brendi

Nakayama