Pompë për spërkatje 16L – ΝΑΚΑΥΑΜΑ

14.90 
S'ka sasi

Kapaciteti: 16 L
Presioni i punës: 0.2-03 MPA
Pesha: 2.75 kg

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: NS1600
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Kapaciteti: 16 L
Presioni i punës: 0.2-03 MPA
Pesha: 2.75 kg
Kohët e lëkundjeve çdo minutë: 6-8 herë

Brendi

Nakayama