Pompë për spërkatje 8 l

11.00 
S'ka sasi

Kapaciteti: 8 lt
Presioni maksimal: 3 bar

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: NS8000
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Kapaciteti: 8 lt
Presioni maksimal: 3 bar
Temperaturat maksimale: 40 oC

Brendi

Nakayama