Pompë për spërkatje më bateri 10.8V – 18 l

60.00 
S'ka sasi

Bateria litium: 10.8 V
Kapaciteti: 18 lt

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: NS2000
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Specifikimet teknike:
Bateria litium: 10.8 V
Kapaciteti: 18 lt
Jetëgjatësia pas mbushjës: 4.5 h
Lumen teleskopik.

Brendi

Nakayama