Pompë për spërkatje me benzinë 14 l – Nakayama

100.00 
S'ka sasi

Fuqia: 42cc
Rrjedhja e lëngut: 2.3 lt / min
Pesha: 10.5 kg

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: NS2614
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 42cc
Rrjedhja e lëngut: 2.3 lt / min
Pesha: 10.5 kg

Brendi

Nakayama