Pompë për ujë të ndotur 400W – VERTO

59.90 
Ka sasi

Fuqia: 400W
Vëllimi: 7500L / h
Thellësia zhytëse (max): 5 m
Zhvendosja e ujit (max): 5 m

Ky produkt është shtuar nga 1 njerëznë shportë.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 52G441
Kategoritë: ,

Përshkrim

Fuqia: 400W
Vëllimi: 7500L / h
Thellësia zhytëse (max): 5 m
Zhvendosja e ujit (max): 5 m
Gjatësia e kabllos: 10 m
Madhësia (max) e grimcave: 35 mm

Brendi

Verto