Pompë për uje të ndotur 900W – Nakayama

69.00 
S'ka sasi

Fuqia: 900 W
Frekuenca/Voltazha: 230V/250V
Vëllimi: 15500L / h

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: NP1080
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 900 W
Frekuenca/Voltazha: 230V/250V
Max. Lartësia: 8.5m
Vëllimi: 15500L / h
Max. Thellësia: 7m
Max. Madhësia e grimcave: 35 mm
Kabllo: 10m

Brendi

Nakayama