Pompë për ujë të pastër 400 W

49.99 
S'ka sasi

Fuqia: 400W
Koka maksimale: 8m
Rrjedhëshmëria: 700L / h

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: NP1010
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 400W
Koka maksimale: 8m
Rrjedhëshmëria: 700L / h
Zhytja maksimale: 7m
Madhësia maksimale e grimcave: 5 mm
Kablloja: 10m

Brendi

Nakayama