Pompë për ujë të pastër 750 W

59.00 
S'ka sasi

Fuqia: 750W
Koka maksimale: 8.5m
Fuqia: 13000L / h

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: NP1070
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 750W
Koka maksimale: 8.5m
Fuqia: 13000L / h
Zhytja maksimale: 7m
Madhësia maksimale e grimcave: 5 mm
Kablloja: 10m
Modaliteti automatik dhe manual

Brendi

Nakayama