Pompë për ujë të pastër 750W INOX – Nakayama

65.00 
S'ka sasi

Voltage / Frekuenca: 230V / 250V
Fuqi: 750W
Vëllimi: 13000L/h

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: NP1090
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Voltage / Frekuenca: 230V / 250V
Fuqi: 750W
Vëllimi: 13000L/h
Max. lartësi: 8.5m
Max. thellesi: 7m
Gjatësia e kabllove: 10m

Brendi

Nakayama