Pompë për uje të pastër 750W – Nakayama

55.00 
S'ka sasi

Max. lartësia: 8.5m
Vëllimi: 12500L / h
Max. thellësia: 7m

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: NP1020
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Max. lartësia: 8.5m
Vëllimi: 12500L / h
Max. thellësia: 7m
Max. madhësia e grimcave: 5 mm
Kabllo: 10m

Brendi

Nakayama