Pompë raketore 4 INOX – Nakayama

250.00 
S'ka sasi

Tensioni: 400 V
Fuqia: 2 hp
Lartësia: 1229 mm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: SP6400
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Tensioni: 400 V
Fuqia: 2 hp
Lartësia: 1229 mm

Brendi

Nakayama