Pompë Sanitare për rritje të presionit 6 bar 3/4″ – Krafter

79.90 
Ka sasi

Brendi Krafter
Dimension 160mm
Lidhja 3/4″
Presioni 6bar
Temperatura max -10°C deri +90°C
Origjina Poloni
Paketimi 8pcs
Garancion 2 VITE

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 362005

Përshkrimi

Brendi Krafter
Dimension 160mm
Lidhja 3/4″
Presioni 6bar
Temperatura max -10°C deri +90°C
Origjina Poloni
Paketimi 8pcs
Garancion 2 VITE

Brendi

Krafter