Pompë spërkatëse me benzinë 25 l- Nakayama

79.00 
S'ka sasi

Furnizimi me benzinë
Kapaciteti 25 litra

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: NS2625
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Furnizimi me benzinë
Kapaciteti 25 litra

Brendi

Nakayama